Mehtap Turu

Ölüdeniz'de DJ müzik, açık büfe akşam yemeği ile harika bir mehtap turuna hazır mısınız… Fethiye Ölüdeniz’den başlayan bu büyüleyici mehtap turunda güneş güne veda ederken sizlere farklı bir manzara sunacak.

dragon mehtap tekne turu ölüdeniz

Yıldızlar kayarken denizin ılık suyunda yüzme keyfine varacak, ışık şovunun tadını çıkaracak ve DJ'in müzikleri eşliğinde köpükler içinde dans ederken harika bir akşam geçireceksiniz.

ÖLÜDENİZ MEHTAP TEKNE TURU FİYATLARI 2020

Tur Günleri: PERŞEMBE ve PAZAR akşamları yapılmaktadır 
Saat: Kalkış 18:30, Dönüş: 24:00 (Kalkış saati ve rezervasyonla ilgili olarak mutlaka bilgi alınız.)

Tur Fiyatı: Sadece 400 TL * (Temmuz ayına özel süper fiyat)

* Bebekler için ücretsiz.

+ Fiyata açık büfe akşam yemeği dahildir. Teknemizde ekstra olarak alkollü-alkolsüz içki satışı yapılmaktadır.

TEKNEYE ULAŞIM

Ölüdeniz'de konaklayan misafirlerimiz Dragon teknesine rahatlıkla yürüyerek ulaşabilirler. Çalış ve Fethiye'de konaklayan misafirlerimiz transfer firmalarıyla Ölüdeniz'e ulaşabilirler.

ÖLÜDENİZ MEHTAP TURU NASIL?

Ölüdeniz'de gece Kara İnci gibi ışıldayan Dragon Teknesi size unutulmaz bir akşam turu yaşatacak. Akşam saat 18:30'de Belcekız plajında bulunan teknemiz yolcularını aldıktan sonra harekete başlar. Dragon yüzerken serinleyebileceğiniz bir yere doğru yol alırken plajın ışıklarını arka planda çalan müzik eşliğinde izleyebilirsiniz. İlk durakta güverteden denize atlayabilir ve sessiz koyda yüzmenin hoşluğunu yaşayabilirsiniz.

3 seçenekli akşam yemeği tekne turu fiyatına dahildir. Açık büfe olarak servis edilen yemeklerden ızgara tavuk, köfte yada balık tercih edebilir, yanına leziz bulgur pilavı, taze salata, haydari, kosta, turşu ve ekmek ile doyurucu bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Dilerseniz içki barından ekstra olarak şarap, bira, soda, kokteyl gibi alkolllü-alkolsüz içecekler alabilirsiniz. 

Akşam yemeğinden sonra orta güverte harika bir eğlence yerine döner. Arkadaşlarınız ve ailenizle Türk ve yabancı müzikler eşliğinde dans edip ve köpük partisinin tadını çıkarabilirsiniz! 

Dragon teknesi mükemmel bir ışık ve ses sistemine sahiptir, böylece geceleri ayın parıltısı altında denizde akşam partisinin keyfine varabilirsiniz. 

Anahtar kelimeler: dragon mehtap turu, kara inci tekne turu